nib Lorne Pier to Pub 2011

Junior Girls

Name Suburb Time Category
Place
Bethany Robertson Box Hill North 13:47 1
Alisha Mcnamara Canterbury 14:01 2
Genevieve Wild Drysdale 14:04 3

Open Female

Name Suburb Time Category
Place
Harriet Brown Newtown 13:03 1
Kelly Higgins North Melbourne 13:37 2
Naantali Marshall Albert Park 13:52 3

Senior Female

Name Suburb Time Category
Place
Lisandra De Carvalho South Yarra 14:22 1
Olivia Cottrill Torquay 14:49 2
Danielle Tulloch Brunswick West 15:35 3

Master Female

Name Suburb Time Category
Place
Jennie Bucknell Richmond 15:33 1
Bizzy Butterworth Mt Eliza 15:40 2
Kerry White East St Kilda 15:41 3
Kelli Van De Water Mentone 15:41 3

Veteran Female

Name Suburb Time Category
Place
Joanne Sutcliffe Grange 15:20 1
Melinda Kemp Albert Park 16:03 2
Susan Crow Kew 16:07 3

Super Veteran Female

Name Suburb Time Category
Place
Janette Jeffrey Malvern East 17:24 1
Rosa Montague Northcote 18:39 2
Nanette Brandt Albury 18:40 3

Legends Female

Name Suburb Time Category
Place
Dorothy Dickey Doncaster 23:40 1
Jane Bradley Ormond 26:19 2

Junior Boys

Name Suburb Time Category
Place
Isaac Jones Allansford 12:57 1
Jordan Russell-Green Seven Mile Beach 12:57 1
Hudson Keppell Camberwell 13:19 3
Campbell Mcdonald Torquay 13:19 3

Open Male

Name Suburb Time Category
Place
Sam Sheppard North Ringwood 12:42 1
Patrick Cobiac Glengowrie 12:46 2
Jack Hansen Jan Juc 12:49 3

Senior Male

Name Suburb Time Category
Place
Sam Hume Albert Park 13:09 1
Robert Harris Burleigh Heads 13:31 2
Stuart Braine Camberwell 13:32 3

Master Male

Name Suburb Time Category
Place
Damian Bennett Ballarat 13:34 1
Timothy Boness Manifold Heights 13:44 2
Christopher Russell Warrnambool 13:55 3

Veteran Male

Name Suburb Time Category
Place
Francis Christian Montmorency 13:40 1
Chris Andrew Ormond 14:32 2
Robin Asher Ocean Grove 14:52 3

Super Veteran Male

Name Suburb Time Category
Place
Don Marsh Sandford 13:52 1
Graham Croft Doubleview 15:04 2
Trevor Armstrong South Yarra 15:37 3

Legends Male

Name Suburb Time Category
Place
Alan Haintz Balwyn 18:55 1
Michael W Caraher Frankston South 19:06 2
David Sedgwick Brighton 19:16 3