GMHBA Lorne Pier to Pub 2014

Junior Girls

Name Suburb Time Category
Place
Natalie Vercher Werribee 11:53 1
T-Jay Rump Daw Park 11:57 2
Adelaide Wood Camberwell 12:04 3

Open Female

Name Suburb Time Category
Place
Jessica Walker Broadbeach 11:11 1
Harriet Brown Newtown 11:12 2
Eliza Smith Broadbeach 11:22 3

Senior Female

Name Suburb Time Category
Place
Naantali Marshall Albert Park 11:57 1
Ebony Ebenwaldner Narre Warren North 12:03 2
Lisandra De Carvalho South Yarra 12:10 3

Master Female

Name Suburb Time Category
Place
Helen Whitford Caulfield South 12:29 1
Jennie Bucknell Richmond 12:53 2
Bizzy Butterworth Mt Eliza 13:07 3

Veteran Female

Name Suburb Time Category
Place
Peta Harvey Croydon 12:24 1
Joanne Sutcliffe Grange 12:48 2
Susan Crow Kew 13:42 3

Super Veteran Female

Name Suburb Time Category
Place
Janette Jeffrey Malvern East 14:36 1
Marijke Alderson Brighton East 15:29 2
Alana Mitchell Brunswick 15:36 3

Legends Female

Name Suburb Time Category
Place
Mirjana Prather Salem Or Usa 16:06 1
Moon Houston North Ringwood 17:49 2
Pam Kempson Caulfield 18:46 3

Junior Boys

Name Suburb Time Category
Place
Hamish Mcdougall Canterbury 11:06 1
Tom Wood Camberwell 11:21 2
Lachlan May Camberwell 11:24 3

Open Male

Name Suburb Time Category
Place
Sam Sheppard North Ringwood 10:46 1
Patrick Cobiac Glengowrie 10:57 2
Jack Moyes Erina Heights 10:59 3
Hamish Mcdougall Canterbury 10:59 3

Senior Male

Name Suburb Time Category
Place
Haydn Tierney Port Melbourne 11:24 1
Sam Hume Albert Park 11:33 2
Jamie Guerow Anglesea 11:39 3

Master Male

Name Suburb Time Category
Place
Paul Lemmon Forresters Beach 10:42 1
Mark Thompson Lilydale 10:47 2
Shane Edmonds Middle Park 11:29 3

Veteran Male

Name Suburb Time Category
Place
Timothy Boness Manifold Heights 11:11 1
Frank Christian Montmorency 11:21 2
Colin Davis Moonee Ponds 11:36 3

Super Veteran Male

Name Suburb Time Category
Place
Donald Marsh Sandford 11:57 1
Graham Croft Doubleview 12:51 2
Trevor Armstrong South Yarra 12:53 3
Howard John Critchley Brighton 12:53 3

Legends Male

Name Suburb Time Category
Place
Tony Strahan Torquay 13:02 1
Ken Isaac Jan Juc 14:51 2
John Mcsweeney Brighton 14:54 3